Дизайнерський одяг OLFY

Дизайнерський одяг ОLFY створений, щоб дарувати Вам відчуття легкості, комфорту та неповторності. Для виконання кожної моделі ми обираємо лише якісну тканину, саме тому усі вироби представлені з найкращого білоруського льону. Це екологічно чиста тканина, надзвичайно приємна на відчуття і має особливу властивість – “дихати” та налагоджувати терморегуляцію.

Наші працівники завжди дбають про відмінне пошиття одягу, а дизайнер створює кожну річ з особливою увагою до деталей. Саме тому наші моделі виглядають оригінально, стильно, сучасно та вишукано. Більшість асортименту представлено вільного крою, адже лозунг нашого магазину “Вдягайся стильно, дихай вільно”!

Наші консультати он-лайн та фізичних магазинів з задоволенням нададуть відповіді на усі існуючі запитання стосовно одягу і завжди готові допомогти Вам обрати найкращу модель, щоб Ви, безсумнівно, залишились задоволеними своїми покупками!

Виглядайте яскраво та насолоджуйтесь кожним днем з OLFY !

Оршанський льнокомбінат, тканини якого використані в одязі OLFY, щорічно підтверджує в незалежних європейських лабораторіях найсуворіші вимоги до екологічної безпеки своєї продукції за сертифікатом безпеки “Екотекс-100” та має сертифікат  EUROPEAN FLAX® що підтверджує преміальну якість льону.